ZŠ Nacina Ves

Hľadaj
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

Úspechy 2010-2011

Úspechy školy

Žiaci sa pod vedením učiteľov zapojili do týchto súťaží:


Pytagoriáda :

P-4 –
Školské kolo
Ema Macková – 1.miesto
Marek Macko, Jaroslav Vetrecin, Maroš Čeklej,Viktória Madarová
P-6 –
Školské kolo
Simona Tokárová, Tomáš Lincéni, Lucia Lišková,  
Patrícia Holubová, Valentín Ličko, Dominik Madar  – všetci boli úspešní

O
kresné kolo – Patrícia Holubová – bez umiestnenia
                                    
P-7 –
Školské kolo
Erik Sorokáč, Eleonóra Tokárová
P-8 –
Školské kolo
Lukáš Ihnacík, Michaela Liskovská, Martin Zubko,  
Ján Dudaščik, Nikol Kosturková

O
kresné kolo – Lukáš Ihnacík – 3.miesto

Olympiáda v anglickom jazyku :
Školské kolo:
1.miesto - Martina Ivanová       
2.miesto - Lukáš Ivan              
3.miesto -
Lukáš Ihnacík
4.miesto -
Michaela Liskovská
Okresné kolo :
17.miesto - Martina Ivanová


Hviezdoslavov Kubín :
Školské kolo :
16 zúčastnených žiakov
a to :
2.A - Valentín Mackovič, Nora Sepešiová
3.A - Veronika Pavelková (2.miesto), Adriana Vetrecinová, Juliana Nemcová, Magdaléna Karchňaková, Tomáš Liskovský, Dajana Karchňaková,
4.A -
Ema Macková (2.miesto), Viktória Madarová (3.miesto), Marek Macko, Jaroslav Vetrecin,
6.A - Nikoleta Kolesárová (2.miesto), Lucia Lišková (3.miesto), Patrícia Holubová (2.miesto)
9.A - Martina Ivanová (2.miesto)

Európa v škole :
účasť 9 žiakov
:
Simona Tokárová, Marianna Zimovčáková, Daniela Porubiaková, Roman Demeter, Erik Ficík, Lucia Lišková, Valentín Ličko, Patrícia Holubová,Tomáš Lincéni


Zemplínske pero :
O
kresné kolo:
Simona Tokárová (1.miesto)
Lucia Lišková
(3.miesto)
Martina Ivanová
(ocenená práca)


Šaliansky Maťko :
Školské kolo :
Lucia Lišková (1.miesto)


Biblická olympiáda gréckokatolícka :
Okresné kolo :
Patrícia Holubová, Lucia Lišková, Ján Dudaščík -  4.miesto

Ema Macková, Marek Macko, Maroš Čeklej -  4.miesto


Malý futbal :
obvodové kolo – chlapci 5.- 6.roč. – 1.miesto
okresné kolo    – chlapci 5.- 6.roč. – 3.miesto
                            Lukáš Berta, Erik Ficík, René Sorokáč,
                            Patrik Miškovič, Radoslav Lazar, Lukáš Kirvej

obvodové kolo – chlapci 7.- 9.roč. – 3.miesto
                      Radoslav Lazar, Lukáš Ivan, Lukáš Berta, Erik Ficík,
                      Roland Miker, Tomáš Demeter, Jozef Sliško,
                      Martin Zubko, Peter Koltár

Stolný tenis :
Obvodové kolo :
Lukáš Ivan – 3.miesto


Fugova domovina :
Vlastná tvorba – Andrea Vetrecinová – 1.miesto
                        Daniela Porubiaková, Marianna Zimovčáková,
                        Tomáš Packo, Ema Macková, Jaroslav Vetrecin  


Mladý zdravotník :
Okresné kolo – 7.miesto – Ema Macková, Lucia Lišková,
                                     Patrícia Holubová, Simona Tokárová,
                                     Tomáš Lincéni



Twister výtvarná akadémia :
Účastníci – René Bača, Nora Sepešiová, Marianna Zimovčáková,Daniela Porubiaková
Vlk dravý – maskot Gooly
Ema Macková, Marek Macko, Jaroslav Vetrecin, Maroš Čeklej


Neandertálci :
vedomostná a výtvarná súťaž – Múzeum praveku Bojnice
                                            celá trieda 4.A

Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky